Diakom 3D jest najnowszym urządzeniem zbierającym kompleksowo informacje z organizmu człowieka. Z podobnych urządzeń korzystają astronauci dla zdalnego monitorowania stanu swojego zdrowia i wsparcia procesu naprawczego przy użyciu częstotliwości leczniczych.

Aparat DIAKOM jest zaawansowanym urządzeniem pomiarowo –informacyjnym, który umożliwia ustalenie właściwego rozpoznania problemów zdrowotnych oraz wskazuje na ich przyczyny. Urządzenie przeznaczone jest dla osób, które dbają o zdrowie, zmagają się z niejasno postawioną diagnozą, tracą czas i pieniądze na leczenie, które nie przynosi oczekiwanych skutków oraz poszukują nowych metod, które poprawią ich samopoczucie.

_DSC0596

Przebieg badania to analiza Modułem Analitycznym.

_DSC0613

Ukazuje zaburzenia czynności narządów, oraz wykrywa subkliniczne zmiany na poziomie komórki, które mogą być początkiem choroby, obecność patogenów i pasożytów.Ułatwia to komponowanie indywidualnych programów żywieniowych i suplementacyjnych.

Z modułem analitycznym związana jest funkcja:

  • 3D-trójwymiarowy obraz skanowanych organów
  • NLS-analiza wskaźników biochemicznych np.: poziom cholesterolu, hormonów, enzymów.
  • Analiza entropiczna-ocenia stopień zaawansowania choroby i możliwości adaptacyjne organizmu
  • Vegetotest- funkcja oceniająca wpływ pozytywnych i negatywnych czynników na przebieg procesu chorobowego i terapii

Po analizie można przejść do Modułu Terapeutycznego. Teraz, kiedy znaleźliśmy anomalie i poznajemy ich przyczyny to przystępujemy do procesu naprawczego.  Możemy wspomóc odnowę biologiczną organizmu, zwalczać pasożyty ludzkie i odzwierzęce, candidę, chlamydię, gronkowca złocistego i.t.p.

Np. skanując organizm, po znalezieniu częstotliwości patogennej poprzez odp.funkcję urządzenia można wygasić częstotliwość życiową patogenu (pleśnie ,grzyby ,wirusy,bakterie chorobotwórcze i pasożyty).Powoduje to osłabienie, a w efekcie unieszkodliwienie patogenu, którego resztki organizm wydali (zarażenie pasożytem).

Mamy sami okazję zobaczyć przebieg meta terapii również w poszczególnych organach, komórkach czy chromosomach i potwierdzić natychmiastowe efekty, jakie przynosi. Widzimy jak zmodulowana częstotliwość robi porządek w naszym organizmie. To ciekawy, lecz zajmujący czas proces, który w trudniejszych przypadkach trzeba jeszcze kilka razy powtórzyć. Każdy może się przekonać, że warto.