Skaner energii bionicznej BES QUANTUM to urządzenie, które zastępuje wiele inwazyjnych, bolesnych, czasochłonnych i kosztownych badań diagnostycznych.

Zawiera program komputerowy osobny dla mężczyzn kobiet i dzieci w postaci testu diagnostycznego. W programie tym oceniane są organy i układy, których funkcje zostały pogrupowane.  Analizie poddawane są różne parametry związane z danym organem czy układem. Oprócz wyników analizy znajduje się opis parametrów, co znacznie ułatwia interpretację uzyskanych wyników.

_DSC0637

 

Jak widać jest to nowoczesna metoda diagnostyczna. Służy ocenie zasobów ludzkiego zdrowia, umożliwia wykrywanie wczesnych oznak patologii, informuje o ogólnym stanie poszczególnych układów organizmu na podstawie analizy pola EM emitowanego przez:

  • Mózg i układ nerwowy
  • Serce i układ krwionośny
  • Układ oddechowy
  • Układ pokarmowy
  • Układ moczowo-płciowy
  • Układ hormonalny, immunologiczny i inne

 

QUANTUM testuje poziom: minerałów, witamin, aminokwasów, koenzymów, metali ciężkich i alergenów. Ocenia poziom zakwaszenia, nawodnienia oraz dotlenienia tkanek. Analizuje skład ciała, zawartość tłuszczu i mięśni.

Otrzymane parametry maja charakter jakościowy a nie ilościowy, jak to ma miejsce w badaniach medycznych. Dowiadujemy się, wprost, które parametry leżą poniżej normy i jak daleko od niej odbiegają.

Wynikiem testu jest obszerny raport pomiarów, opatrzony wyjaśnieniami i komentarzami, które można obejrzeć na ekranie komputera, oraz przesłać klientowi w formie maila. Raport zawiera wyniki analizy parametrów, ujętych w 36 katalogach dla dorosłych i 15 dla dzieci do lat 10 oraz ocenę kompleksową testu.